آموزش اکسل بصورت کاربردی

پیش از این، جمع آوری ، ثبت ، تلخیص و تهیه گزارشات جهت روشن شدن مسیرهای حرکت واحدهای اقتصادی ـ اعم از بزرگ یا کوچک ـ و تشخیص راه از چاه، برای عده ای از افراد امری اجتناب ناپذیر بود ولی امروزه این بحث تقریبا برای همه افراد جامعه ، ضروری به نظر می رسد.

با چند سؤال موضوع بحث را بررسی می کنیم :

آیا همیشه امکان استفاده از نرم افزارهای کاربردی موجود در بازار برای همه افراد وجود دارد؟

آیا از لحاظ زمان و هزینه ، برای همه افراد استفاده از نرم افزارهای مذکور مقرون به صرفه است ؟

سؤال دیگر اینکه آیا همه نیازهای اطلاعاتی شما در نرم افزارهای مورد استفاده تان لحاظ شده اند ؟

پس چه باید کرد ؟

پیشنهاد ما آموختن نرم افزارExcel   می باشد که در ظاهری ساده و کاربرپسند، عملکردی بسیار مفید، وسیع و حرفه ای دارد بطوریکه هرکس به اندازه توان و نیاز خود می تواند با آن کار کند. 

روش پیشنهادی ما برای برگزاری دوره های آموزشی مدیریت دیتا با بکارگیری EXCEL  ، کمی متفاوت از آنچه مرسوم است می باشد.

امورات دستی یا اموراتی را که به کمک اکسل انجام می دهید، با همکاری ما و شما بررسی و مکانیزه گردیده همچنین تمام مطالب مربوطه به شما آموزش داده می شوند.

مزیت این روش این است که صد در صد کاربردی بوده و به صورت چند منظوره عمل کرده و موجب این می شود که شما به صورت علمی و عملی امورات روتین خود را تحلیل کرده و از تجربه 18 سال کار با اکسل و حسابداری بهره مند گردید.

ضمن اینکه مخاطبان ما افراد غیر شاغل نیز می باشد ولی شاید بتوان گفت که افراد شاغل، علاقه بیشتری به این روش داشته باشند چرا که اغلب این افراد بدلیل نداشتن زمان کافی، نمی توانند با روشهای مرسوم، ابتدا تمام ابزارهای Excel را فرا گرفته و در مواقع لازم آنها را در کنار هم قرار داده و به نیازهای اطلاعاتی شرکت، پاسخی دقیق، سریع و قابل اطمینان ارائه نمایند.

                                                                                        موفق باشید

نویسنده: محسن حمیدی
جستجو
(تمام مطالب) کاربران

دغدغه مالیاتی نداشته باشید … تجربه چند سال فعالیت در حوزه ” مالیات ” و همچنین تغییرات اساسی قانون مالیات های مستقیم از سال ۱۳۹۵ گواه بر این موضوع دارد که انجام امور مالیاتی نیاز به تخصص و آگاهی از قوانین و بخشنامه های جدید دارد؛ لذا شخصاً به صاحبان کسب و کارها توصیه میکنم در کنار فعالیت تجاری خود، از وجود یک مشاور مالیاتی بهره ببرند. مشاوره تشکیل پرونده مالیاتی پروسه تشکیل پرونده مالیاتی برای اشخاص حقیقی و حقوقی، یک فرآیند پیچیده و زمان بر می باشد که انجام مناسب آن نیازمند تجربه و دانشی بالا است. دانستن ضرایب و بار مالیاتی مشاغل و شرکت ها قطعاً به نفع شما خواهد بود. مشاوره مالیاتی ثبت شرکت اگر تصمیم دارید یک شرکت انتفاعی و یا حتی غیر انتفاعی تأسیس نمایید، پیشنهاد می کنم قبل از اقدام به ثبت آن، حتماً یک جلسه مشاوره در ارتباط با مسئولیت ها و بار مالیاتی شرکت مورد نظر داشته باشید. نظارت مالیاتی بر انعقاد قراردادها به همان اندازه که نظارت حقوقی برای انعقاد قراردادها نیاز است، نظارت مالیاتی نیز مهم و حیاتی ست؛ متاسفانه بسیاری از مودیان به دلیل جهل به قانون و عدم اطلاع، ضررهای مالی سنگینی را متحمل می شوند. تهیه و ارسال گزارشات فصلی یکی از تکالیف جدید مالیاتی برای اشخاص و شرکت ها، تهیه و ارسال ” گزارشات فصلی ” می باشد. گزارشات فصلی در واقع نوعی ابزار کنترلی سازمان امور مالیاتی برای نظارت بر شفافیت عملکرد مودیان مالیاتی است. مشاوره و انجام مالیات بر ارث قانون ارث و مباحث حقوقی و مالیاتی آن، از پیچیده ترین و طولانی ترین مراحل اداری برخوردار است. به همین جهت مشاوره و انجام مراحل اداری و حقوقی آن توسط وکیل بسیار موثرتر و کارآمدتر از مودیان است. مشاوره مالیاتی سرقفلی و نقل و انتقال املاک از آنجاییکه ” سرقفلی ” یک مبحث پیچیده حقوقی و مالیاتی است و اکثر اوقات بر سر آن دعوای حقوقی-مالیاتی شکل میگیرد، پیشنهاد می کنم قبل از انجام معاملاتی از این دست، با وکیل مالیاتی تماس بگیرید.

فيروز بيگ زاده