اسامی افراد واجد شرایط شرکت در آزمون کارکنان حرفه ای موسسات حسابرسی اعلام شد
به گزارش بدوبس، به نقل از جامعه حسابداران رسمی، اسامی افراد واجد شرایط شرکت در آزمون کارکنان حرفه ای موسسات حسابرسی توسط جامعه اعلام شد.

قابل توجه كاركنان حرفه اي موسسات حسابرسي،لیست اسامی حسابرسان ارشد
 
لیست اسامی سرپرستان حسابرسی
 
لیست اسامی سرپرستان ارشد حسابرسی
 
زمان برگزاری آزمون روز جمعه 31 شهریور  1396 ساعت 9 صبح می باشد
 
محل برگزاري آزمون: خیابان حافظ - روبروی خیابان سمیه - دانشگاه صنعتی امیرکبیر  

* داوطلبان بايد يك ساعت پيش از شروع آزمون، در محل آزمون حضور يابند.
* پاسخنامه ­ها تنها بايد با مداد مشكي نرم علامتگذاري شود.
* همراه داشتن ماشين حساب، مجاز و استفاده از ماشين حساب تلفن همراه ممنوع مي­باشد.
* همراه داشتن كارت ملي الزامي است.
* همراه داشتن کارت ورود به جلسه الزامی می باشد.
 
 
تذكر مهم:
براي شركت در جلسه آزمون كارت ورود به جلسه صادر مي­گردد و داوطلبان بايد کارت ورود به جلسه خود را از سامانه آموزش و آزمون به نشانی www.iacpa.ir پرینت نمایند. زمان و چگونگی صدور کارت آزمون متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.
 
 
 
معرفی کتاب
توجه:
متقاضیان شرکت در آزمون می توانند کتاب "مجموعه سوالات چهار گزینه ای طبقه بندی شده با پاسخ های کاملا تشریحی سایر قوانین، تالیفی و آزمون های سال های 1381 الی 1395 جامعه حسابدارن رسمی ایران" نوشته دکتر محمد محمودی - استادیار دانشگاه و حسابدار رسمی را از لینک زیر تهیه نمایند

لینک تهیه کتاب
تاریخ:1396/6/19

منبع:جامعه حسابداران رسمی ایران

: جامعه حسابداران رسمی ایران
آمار بازدید:1623
گروه خبری:
.
لیست اخبار(تمام اخبار)
پیشخوان خبر
آرشیو اخبار
(تمام مطالب) کاربران

دغدغه مالیاتی نداشته باشید … تجربه چند سال فعالیت در حوزه ” مالیات ” و همچنین تغییرات اساسی قانون مالیات های مستقیم از سال ۱۳۹۵ گواه بر این موضوع دارد که انجام امور مالیاتی نیاز به تخصص و آگاهی از قوانین و بخشنامه های جدید دارد؛ لذا شخصاً به صاحبان کسب و کارها توصیه میکنم در کنار فعالیت تجاری خود، از وجود یک مشاور مالیاتی بهره ببرند. مشاوره تشکیل پرونده مالیاتی پروسه تشکیل پرونده مالیاتی برای اشخاص حقیقی و حقوقی، یک فرآیند پیچیده و زمان بر می باشد که انجام مناسب آن نیازمند تجربه و دانشی بالا است. دانستن ضرایب و بار مالیاتی مشاغل و شرکت ها قطعاً به نفع شما خواهد بود. مشاوره مالیاتی ثبت شرکت اگر تصمیم دارید یک شرکت انتفاعی و یا حتی غیر انتفاعی تأسیس نمایید، پیشنهاد می کنم قبل از اقدام به ثبت آن، حتماً یک جلسه مشاوره در ارتباط با مسئولیت ها و بار مالیاتی شرکت مورد نظر داشته باشید. نظارت مالیاتی بر انعقاد قراردادها به همان اندازه که نظارت حقوقی برای انعقاد قراردادها نیاز است، نظارت مالیاتی نیز مهم و حیاتی ست؛ متاسفانه بسیاری از مودیان به دلیل جهل به قانون و عدم اطلاع، ضررهای مالی سنگینی را متحمل می شوند. تهیه و ارسال گزارشات فصلی یکی از تکالیف جدید مالیاتی برای اشخاص و شرکت ها، تهیه و ارسال ” گزارشات فصلی ” می باشد. گزارشات فصلی در واقع نوعی ابزار کنترلی سازمان امور مالیاتی برای نظارت بر شفافیت عملکرد مودیان مالیاتی است. مشاوره و انجام مالیات بر ارث قانون ارث و مباحث حقوقی و مالیاتی آن، از پیچیده ترین و طولانی ترین مراحل اداری برخوردار است. به همین جهت مشاوره و انجام مراحل اداری و حقوقی آن توسط وکیل بسیار موثرتر و کارآمدتر از مودیان است. مشاوره مالیاتی سرقفلی و نقل و انتقال املاک از آنجاییکه ” سرقفلی ” یک مبحث پیچیده حقوقی و مالیاتی است و اکثر اوقات بر سر آن دعوای حقوقی-مالیاتی شکل میگیرد، پیشنهاد می کنم قبل از انجام معاملاتی از این دست، با وکیل مالیاتی تماس بگیرید.

فيروز بيگ زاده