اطلاعیه در خصوص قبول شدگان آزمون رتبه بندی کارکنان موسسات شهریور 1396

به گزارش بدوبس به نقل از جامعه حسابداران رسمی کشور اطلاعیه ویژه قبول شدگان آزمون رتبه بندی کارکنان موسسات حسابرسی منتشر کرد.

 

در این اطلاعیه آمده است؛

 

از کارکنان موسسات حسابرسی و شاغلین انفرادی که در آزمون شهریور 1396 رتبه بندی کارکنان موسسات حسابرسی قبول شده اند، درخواست می شود جهت اخذ گواهی نامه قبولی در آزمون به فهرست پیوست مراجعه نمایند.

 

لطفا در تاریخ های تعیین شده در جدول زیر، از ساعت 8 تا 12 و 13 تا 17 با همراه داشتن کپی مدرک دانشگاهی کارشناسی (گواهی پایان تحصیلات) در صورتی که در 5 سال گذشته به جامعه تحویل نشده است – و کارت شناسایی عکسدار به جامعه حسابداران رسمی ایران واقع در(خیابان سپهبد قرنی –نرسیده به خیابان کریم خان زند – کوچه امانی – پلاک 4 ) جناب آقای صفار مراجعه نمایند.

 

تذکر 1: لازم به یادآوری است که گواهی فقط به خود شخص قبول شده تحویل خواهد شد.

 

تذکر 2: قبول شدگانی که در موسسات حسابرسی خارج از تهران شاغل هستند می توانند، نماینده خود را با داشتن معرفی نامه برای دریافت گواهی نامه به جامعه حسابداران معرفی کنند

 

تذکر 3 : در صورت عدم مراجعه در تاریخ های تعیین شده، لطفا بدون هماهنگی قبلی برای دریافت گواهینامه ها مراجعه نفرمایید.

 

 

جدول زمان بندی
 

لیست پذیرفته شدگان در لینک زیر قابل مشاهده است

اسامی قبول شدگان آزمون رتبه بندی کارکنان موسسات حسابرسی

تاریخ:1396/8/22

منبع:جامعه حسابداران رسمی ایران

: جامعه حسابداران رسمی ایران
آمار بازدید:773
گروه خبری:
.
لیست اخبار(تمام اخبار)
پیشخوان خبر
آرشیو اخبار
(تمام مطالب) کاربران

دغدغه مالیاتی نداشته باشید … تجربه چند سال فعالیت در حوزه ” مالیات ” و همچنین تغییرات اساسی قانون مالیات های مستقیم از سال ۱۳۹۵ گواه بر این موضوع دارد که انجام امور مالیاتی نیاز به تخصص و آگاهی از قوانین و بخشنامه های جدید دارد؛ لذا شخصاً به صاحبان کسب و کارها توصیه میکنم در کنار فعالیت تجاری خود، از وجود یک مشاور مالیاتی بهره ببرند. مشاوره تشکیل پرونده مالیاتی پروسه تشکیل پرونده مالیاتی برای اشخاص حقیقی و حقوقی، یک فرآیند پیچیده و زمان بر می باشد که انجام مناسب آن نیازمند تجربه و دانشی بالا است. دانستن ضرایب و بار مالیاتی مشاغل و شرکت ها قطعاً به نفع شما خواهد بود. مشاوره مالیاتی ثبت شرکت اگر تصمیم دارید یک شرکت انتفاعی و یا حتی غیر انتفاعی تأسیس نمایید، پیشنهاد می کنم قبل از اقدام به ثبت آن، حتماً یک جلسه مشاوره در ارتباط با مسئولیت ها و بار مالیاتی شرکت مورد نظر داشته باشید. نظارت مالیاتی بر انعقاد قراردادها به همان اندازه که نظارت حقوقی برای انعقاد قراردادها نیاز است، نظارت مالیاتی نیز مهم و حیاتی ست؛ متاسفانه بسیاری از مودیان به دلیل جهل به قانون و عدم اطلاع، ضررهای مالی سنگینی را متحمل می شوند. تهیه و ارسال گزارشات فصلی یکی از تکالیف جدید مالیاتی برای اشخاص و شرکت ها، تهیه و ارسال ” گزارشات فصلی ” می باشد. گزارشات فصلی در واقع نوعی ابزار کنترلی سازمان امور مالیاتی برای نظارت بر شفافیت عملکرد مودیان مالیاتی است. مشاوره و انجام مالیات بر ارث قانون ارث و مباحث حقوقی و مالیاتی آن، از پیچیده ترین و طولانی ترین مراحل اداری برخوردار است. به همین جهت مشاوره و انجام مراحل اداری و حقوقی آن توسط وکیل بسیار موثرتر و کارآمدتر از مودیان است. مشاوره مالیاتی سرقفلی و نقل و انتقال املاک از آنجاییکه ” سرقفلی ” یک مبحث پیچیده حقوقی و مالیاتی است و اکثر اوقات بر سر آن دعوای حقوقی-مالیاتی شکل میگیرد، پیشنهاد می کنم قبل از انجام معاملاتی از این دست، با وکیل مالیاتی تماس بگیرید.

فيروز بيگ زاده