کارفرمایان به صورت غیر حضوری استعلام بدهی تامین اجتماعی را دریافت نمایند
مهندس علی معیری، مدیرکل دفتر راهبری سیستم های تامین اجتماعی، اعلام کرد امکان استعلام بدهی کارفرمایان به صورت غیر حضوری و از طریق USSD فراهم شد.
 
به گزارش بدوبس به نقل از سازمان تامین اجتماعی معیری گفت: با توجه به هدف گذاری این سازمان درخصوص گسترش کانال های ارتباطی خدمات غیرحضوری و به منظور سهولت ارائه خدمات به جامعه تحت پوشش، امکان استعلام 5 نوع خدمت از طریق سامانه USSD با کد دستوری #1420*44*، راه‌اندازی و آماده بهره‌برداری شد.
 
وی درخصوص سایر خدمات این کد اظهار داشت: دریافت آخرین سابقه، استحقاق درمان، آخرین مستمری پرداختی، رابطه بیمه‌ای و بدهی کارفرمایان از جمله استعلام های غیر حضوری این سازمان برای مخاطبان است.
 
وی افزود: ضررویست بیمه شدگان جهت استفاده از منوی استعلام آخرین سابقه، در سایت مشاهده سوابق به آدرس Sabeghe.tamin.ir و جهت استفاده از منوی استعلام بدهی کارفرمایان یا نمایندگان آنان، در پورتال کارفرمایان به نشانیSamt.tamin.ir ثبت‌نام کرده باشند.
 
مدیرکل دفتر راهبری سیستم های تامین اجتماعی در پایان گفت: امکان اخذ نوبت‌ از مراکز درمانی، پرداخت حق بیمه و دسترسی به نمونه فرم های واحدهای اجرایی و میزان دستمزد مبنای کسر حق بیمه نیز از طریق کد دستوری ذکر شده امکان‌پذیر است.
 

 

تاریخ:1396/9/1

منبع:سازمان تامین اجتماعی

: سازمان تامین اجتماعی
آمار بازدید:3409
گروه خبری:
.
لیست اخبار(تمام اخبار)
پیشخوان خبر
آرشیو اخبار
(تمام مطالب) کاربران