اشتباه در اعلام نتایج اسکار و تاثیر آن بر مؤسسه‌ی حسابرسی PwC

پس از بروز اشتباه در اعلام برنده بهترین فیلم اسکار، آکادمی علوم و هنرهای سینمایی (اسکار) درصدد بررسی ارتباط خود با موسسه‌ی پرایس واتر هاوس کوپرز(PWC) برآمده است که با توجه به اخبار منتشر شده، دو شریک این موسسه‌ دیگر در مراسم اسکار دعوت نخواهند شد. 

به گزارش بدوبس به نقل از "اکانتینگ تودی" دونفر از شرکای مورد بحث مؤسسه‌ی پرایس واتر هاوس کوپرز به نام های «مارتا رویز» و «برایان کالینان»  برای سالیان متمادی مسئول مستقیم شمارش آرای برگزیدکان اسکار و عهده دار تهیه‌ی پاکت نام برندگان نهایی بودند. لازم به ذکر است این مسئولیت از سال 1934 بر عهده‌ی موسسه‌ی  PwC بوده است.

اشتباه رخ داده در مراسم امسال که بیش از 33 میلیون مخاطب تلویزیونی و 2میلیارد نفر دنبال کننده داشته است، ضربه‌ی سنگینی را بر شهرت موسسه‌ی PwC، یکی از بزرگترین موسسات حسابداری، حسابرسی و خدمات مشاوره‌ای در جهان، وارد کرده است. 

در تصاویر منتشر شده از پشت صحنه مراسم نشان می دهد، در زمان تحویل پاکت حاوی اسامی برندگان به مجریان برنامه، برایان کالینان در حالی که دو پاکت در دست خود داشته است، سرگرم عکس‌گرفتن با بازیگران و انتشار آن در صفحه‌ی شخصی خود بوده است، که این موضوع یکی از دلایل بروز این اشتباه شده است.

البته گفتنی است مؤسسه‌ی پرایس واتر هاوس کوپرز با عذرخواهی از بروز اشتباه هنگام اعلام  اسامی برندگان جایزه اسکار، مسئولیت این اتفاق را پذیرفته است.

تاریخ:1395/12/15

منبع:اکانتینگ تودی

: اکانتینگ تودی
آمار بازدید:570
گروه خبری:
.
لیست اخبار(تمام اخبار)
پیشخوان خبر
آرشیو اخبار
(تمام مطالب) کاربران