مراسم گرامیداشت #روزحسابدار، جامعه حسابداران رسمی ایران برگزار شد
عصر روز دورازدهم آذر ماه سال 1396، یازدهمین آیین گرامیداشت #روزحسابدار توسط جامعه حسابدارن رسمی ایران، در هتل استقلال تهران، با شعار "تحقق وظایف نظارتی حسابداران رسمی در گرو همبستگی حرفه‌ای آنان است" برگزار شد. 
 
به گزارش بدوبس، به نقل از جامعه حسابداران رسمی ایران، یازدهمین گرامیداشت #روزحسابدار عصر روز دوازدهم آذرماه توسط جامعه‌ی حسابداران رسمی ایران در هتل استقلال تهران برگزار شد، در این همایش، در کنار صدها تن از حسابداران رسمی، جمعی از مقامات مالی و اقتصادی کشور نیز حضور به هم رساندند.
 
در این مراسم از حسابداران رسمی و نیز رتبه‌های برتر در سلسله آزمون‌های برگزارشده تجلیل شد؛
 
اولین مراسم تجلیل به پیش‌کسوتان حرفه‌ی حسابرسی در کشور اختصاص داشت و از استادان پیش کسوت با اعطای هدایایی تقدیر به عمل آمد.
در این بخش از آقایان هوشنگ خستوئی، ابوالقاسم مرآتی، احمد ثابت مظفری، حسین خطیبیان، قاسم شیخانی، فریدون ایزدپناه، حسن خدایی، فریبرز اطمینان، هادی محبی، ابوالفضل اسلامی، علی اصغر شهبازی، عباس رضاییان، علی نصیری نسب، اصغر عبداللهی تیرآباد، و داود حسینی تجلیل شد.
 
در بخش بعدی مراسم جوان‌ترین اعضای جامعه‌ی حسابداران رسمی ایران معرفی شدند.
در این بخش از آقایان سینا مهربانی، محسن رضایی، جواد شیخ غفاری و خانم‌ها انیس فتالی پور و بهاره حقیقی طلب تقدیر به عمل آمد.
 
بخش سوم مراسم، به معرفی نفرات برتر آزمون حسابدار رسمی سال 1395 اختصاص داشت.
در این بخش از آقایان منصور شهلایی، محمد عبادی و حامد مختار تودشکی تقدیر شد.
 
بخش‌های بعدی مراسم به معرفی نفرات برتر آزمون‌های رتبه‌بندی حرفه‌ای جامعه حسابداران رسمی ایران در سه سطح حسابرس ارشد، سرپرست حسابرسی و سرپرست ارشد حسابرسی اختصاص داشت.
 
در ادامه مراسم، از خبرنگاران برتر در حوزه‌‌ی حسابداری و حسابرسی و مالی تجلیل شد.
در این بخش، از زهرا مجتهد و مجید اسکندری از روزنامه دنیای اقتصاد و آقای امامی از خبرگزاری فارس تقدیر شد.
 
در بخش بعدی از همکارانی که پیشنهادهای اصلاحی برای اساسنامه دادند تقدیر به عمل آمد.
در این بخش از آقایان نظام‌الدین ملک آرایی،  حسن خطیبیان، علی اصغر فرخ، مصطفی دیلمی پور، محمدرضا عبدی، بهرام غیایی، فرزاد سنندجی، هوشنگ نادریان، منوچهر انوری زاده، بهروز رزم آزما، مسعود دیزه‌ای، محمد حاجی پور، اسدالله نیلی، مجید بمانی، محمد حسن فامیلی، حسن آسمانی، حمیدرضا ارجمندی، حسین حسنی، و حسین شیخ سفلی تجلیل شد.
 
پیش از پایان مراسم از ترانه ـ سرود جامعه حسابداران رسمی ایران رونمایی صورت پذیرفت.
 
 
متن و دانلود ترانه "حساب عشق" را بنویس؛ سرود جامعه حسابداران رسمی ایران
 
 
و پس از آن در پایان، مراسم سوگند حسابداران رسمی جدید برگزار شد که در این مراسم استاد نظام‌الدین ملک‌آرایی سوگندنامه جامعه حسابداران رسمی ایران را قرائت و اعضای جدید جامعه حسابداران رسمی متن سوگندنامه را تکرار کردند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
#روزحسابدار

 

 

 

تاریخ:1396/9/13

منبع:جامعه حسابداران رسمی ایران

: جامعه حسابداران رسمی ایران
آمار بازدید:1231
گروه خبری:
.
لیست اخبار(تمام اخبار)
پیشخوان خبر
آرشیو اخبار
(تمام مطالب) کاربران

دغدغه مالیاتی نداشته باشید … تجربه چند سال فعالیت در حوزه ” مالیات ” و همچنین تغییرات اساسی قانون مالیات های مستقیم از سال ۱۳۹۵ گواه بر این موضوع دارد که انجام امور مالیاتی نیاز به تخصص و آگاهی از قوانین و بخشنامه های جدید دارد؛ لذا شخصاً به صاحبان کسب و کارها توصیه میکنم در کنار فعالیت تجاری خود، از وجود یک مشاور مالیاتی بهره ببرند. مشاوره تشکیل پرونده مالیاتی پروسه تشکیل پرونده مالیاتی برای اشخاص حقیقی و حقوقی، یک فرآیند پیچیده و زمان بر می باشد که انجام مناسب آن نیازمند تجربه و دانشی بالا است. دانستن ضرایب و بار مالیاتی مشاغل و شرکت ها قطعاً به نفع شما خواهد بود. مشاوره مالیاتی ثبت شرکت اگر تصمیم دارید یک شرکت انتفاعی و یا حتی غیر انتفاعی تأسیس نمایید، پیشنهاد می کنم قبل از اقدام به ثبت آن، حتماً یک جلسه مشاوره در ارتباط با مسئولیت ها و بار مالیاتی شرکت مورد نظر داشته باشید. نظارت مالیاتی بر انعقاد قراردادها به همان اندازه که نظارت حقوقی برای انعقاد قراردادها نیاز است، نظارت مالیاتی نیز مهم و حیاتی ست؛ متاسفانه بسیاری از مودیان به دلیل جهل به قانون و عدم اطلاع، ضررهای مالی سنگینی را متحمل می شوند. تهیه و ارسال گزارشات فصلی یکی از تکالیف جدید مالیاتی برای اشخاص و شرکت ها، تهیه و ارسال ” گزارشات فصلی ” می باشد. گزارشات فصلی در واقع نوعی ابزار کنترلی سازمان امور مالیاتی برای نظارت بر شفافیت عملکرد مودیان مالیاتی است. مشاوره و انجام مالیات بر ارث قانون ارث و مباحث حقوقی و مالیاتی آن، از پیچیده ترین و طولانی ترین مراحل اداری برخوردار است. به همین جهت مشاوره و انجام مراحل اداری و حقوقی آن توسط وکیل بسیار موثرتر و کارآمدتر از مودیان است. مشاوره مالیاتی سرقفلی و نقل و انتقال املاک از آنجاییکه ” سرقفلی ” یک مبحث پیچیده حقوقی و مالیاتی است و اکثر اوقات بر سر آن دعوای حقوقی-مالیاتی شکل میگیرد، پیشنهاد می کنم قبل از انجام معاملاتی از این دست، با وکیل مالیاتی تماس بگیرید.

فيروز بيگ زاده