انعکاس گسترده #روزحسابدار در کشور

بدوبس، به عنوان اولین شبکه اجتماعی حسابداران، حسابرسان و فعالین حوزه مالی، برخود می داند ضمن تبریک و تهنیت مجدد #روزحسابدار به تمامی حسابداران عزیز در سرتاسر کشور، از حضور چشم گیر و گسترده تمامی فعالین و علاقه مندان عزیز این حوزه در پویش مردمی #روزحسابدار تقدیر و تشکر می نماید.

 

 

 

به واقع حضور بی نظیر و عظیم حسابداران در این پوییش مردمی در تاریخ کشور کم سابقه و بی سابقه است، تا کنون هیچ صنف، گروه و یا تشکلی این چنین متعهد، هم دل و هم راستا در کنار هم قدم بر نداشته اند؛ اما بار دیگر شاهد رقم خوردن اتفاقات کم نظیر توسط حسابداران عزیز در کشور بوده ایم، #روزحسابدار یک فرصت برای نمایش همدلی، همراهی و همبستگی فعالین قشر زحمت کش و تاثیر گذار حسابداری بود، که توسط تمامی فعالین و علاقه مندان این حوزه تبدیل به یک رویداد تاریخی شد.

 

 

برای اطلاع بهتر این رویداد فقط کافیست به برخی از آمارهای شبکه های ارتباطی در فضای مجازی مراجعه نمایید

 

آمار #روزحسابدار

 

 

این اتفاق کم نظیر، علاوه بر نمایش چهره پرنشاط و پر صلابت حسابداران عزیز، بار دیگر انسجام، همدلی و سربلندی تمامی فعالین و علاقه مندان این حوزه را  به اثبات رساند.

 

حال انتظار می رود با رقم خوردن این اتفاق مبارک و تاریخی، شاهد توجه بیش از پیش مسئولین و دولتمردان به مطالبات به حق حسابداران عزیز کشورمان باشیم.

 

 

 

می توانید مطالب مرتبط با #روزحسابدار را در زیر مطالعه نمایید

 

پویش #روزحسابدار

 

از سرود جامعه حسابداران رسمی ایران رونمایی شد "حساب عشق را بنویس" + دانلود

 

مراسم گرامیداشت #روزحسابدار، جامعه حسابداران رسمی ایران برگزار شد

 

لزوم درج #روزحسابدار در تقویم رسمی کشور

 

 

 

 

#روزحسابدار

#روزحسابدار

تاریخ:1396/9/19

منبع:بدوبس شبکه ارتباطی حسابداران

: بدوبس شبکه ارتباطی حسابداران
آمار بازدید:774
گروه خبری:
.
لیست اخبار(تمام اخبار)
پیشخوان خبر
آرشیو اخبار
(تمام مطالب) کاربران

دغدغه مالیاتی نداشته باشید … تجربه چند سال فعالیت در حوزه ” مالیات ” و همچنین تغییرات اساسی قانون مالیات های مستقیم از سال ۱۳۹۵ گواه بر این موضوع دارد که انجام امور مالیاتی نیاز به تخصص و آگاهی از قوانین و بخشنامه های جدید دارد؛ لذا شخصاً به صاحبان کسب و کارها توصیه میکنم در کنار فعالیت تجاری خود، از وجود یک مشاور مالیاتی بهره ببرند. مشاوره تشکیل پرونده مالیاتی پروسه تشکیل پرونده مالیاتی برای اشخاص حقیقی و حقوقی، یک فرآیند پیچیده و زمان بر می باشد که انجام مناسب آن نیازمند تجربه و دانشی بالا است. دانستن ضرایب و بار مالیاتی مشاغل و شرکت ها قطعاً به نفع شما خواهد بود. مشاوره مالیاتی ثبت شرکت اگر تصمیم دارید یک شرکت انتفاعی و یا حتی غیر انتفاعی تأسیس نمایید، پیشنهاد می کنم قبل از اقدام به ثبت آن، حتماً یک جلسه مشاوره در ارتباط با مسئولیت ها و بار مالیاتی شرکت مورد نظر داشته باشید. نظارت مالیاتی بر انعقاد قراردادها به همان اندازه که نظارت حقوقی برای انعقاد قراردادها نیاز است، نظارت مالیاتی نیز مهم و حیاتی ست؛ متاسفانه بسیاری از مودیان به دلیل جهل به قانون و عدم اطلاع، ضررهای مالی سنگینی را متحمل می شوند. تهیه و ارسال گزارشات فصلی یکی از تکالیف جدید مالیاتی برای اشخاص و شرکت ها، تهیه و ارسال ” گزارشات فصلی ” می باشد. گزارشات فصلی در واقع نوعی ابزار کنترلی سازمان امور مالیاتی برای نظارت بر شفافیت عملکرد مودیان مالیاتی است. مشاوره و انجام مالیات بر ارث قانون ارث و مباحث حقوقی و مالیاتی آن، از پیچیده ترین و طولانی ترین مراحل اداری برخوردار است. به همین جهت مشاوره و انجام مراحل اداری و حقوقی آن توسط وکیل بسیار موثرتر و کارآمدتر از مودیان است. مشاوره مالیاتی سرقفلی و نقل و انتقال املاک از آنجاییکه ” سرقفلی ” یک مبحث پیچیده حقوقی و مالیاتی است و اکثر اوقات بر سر آن دعوای حقوقی-مالیاتی شکل میگیرد، پیشنهاد می کنم قبل از انجام معاملاتی از این دست، با وکیل مالیاتی تماس بگیرید.

فيروز بيگ زاده