اطلاعیه سامانه جدید سحر - لزوم ثبت نام  و تکمیل اطلاعات تمامی حسابداران رسمی
با توجه به راه اندازی سامانه جدید سحر، تمامی حسابداران رسمی ملزم به ایجاد حساب کاربری می باشند، همچنین تمامی کاربران سامانه سحر بایستی تا تاریخ 1396/10/05 اطلاعات خود را تکمیل نمایند.
 
 
به گزارش بدوبس، به نقل از جامعه حسابداران رسمی ایران، با توجه به راه اندازی سامانه جدید سحر، تمامی حسابداران رسمی ملزم به ایجاد حساب کاربری می باشند و همچنین جهت انتشار اسامی کلیه حسابداران رسمی در روزنامه رسمی و روزنامه کثیرالانتشار، ضروریست تا تاریخ 1396/10/05 ، اطلاعات خود را در سامانه سحر تکمیل نمایید.
 
 
جهت ثبت نام  و یا تکمیل اطلاعات در سامانه سامانه حسابدار رسمی(سحر) به لینک زیر مراجعه نمایید
 
ثبت نام در سامانه سحر
 
 
همچنین می توانید برای آشنایی با سامانه سحر و آموزش ثبت نام و سایر امکانات آن از دو لینک زیر استفاده نمایید
 
آموزش ثبت نام در سامانه جدید سحر
 
آشنایی و آموزش سامانه سحر
تاریخ:1396/9/22

منبع:جامعه حسابداران رسمی ایران

: جامعه حسابداران رسمی ایران
آمار بازدید:2010
گروه خبری:
.
لیست اخبار(تمام اخبار)
پیشخوان خبر
آرشیو اخبار
(تمام مطالب) کاربران

دغدغه مالیاتی نداشته باشید … تجربه چند سال فعالیت در حوزه ” مالیات ” و همچنین تغییرات اساسی قانون مالیات های مستقیم از سال ۱۳۹۵ گواه بر این موضوع دارد که انجام امور مالیاتی نیاز به تخصص و آگاهی از قوانین و بخشنامه های جدید دارد؛ لذا شخصاً به صاحبان کسب و کارها توصیه میکنم در کنار فعالیت تجاری خود، از وجود یک مشاور مالیاتی بهره ببرند. مشاوره تشکیل پرونده مالیاتی پروسه تشکیل پرونده مالیاتی برای اشخاص حقیقی و حقوقی، یک فرآیند پیچیده و زمان بر می باشد که انجام مناسب آن نیازمند تجربه و دانشی بالا است. دانستن ضرایب و بار مالیاتی مشاغل و شرکت ها قطعاً به نفع شما خواهد بود. مشاوره مالیاتی ثبت شرکت اگر تصمیم دارید یک شرکت انتفاعی و یا حتی غیر انتفاعی تأسیس نمایید، پیشنهاد می کنم قبل از اقدام به ثبت آن، حتماً یک جلسه مشاوره در ارتباط با مسئولیت ها و بار مالیاتی شرکت مورد نظر داشته باشید. نظارت مالیاتی بر انعقاد قراردادها به همان اندازه که نظارت حقوقی برای انعقاد قراردادها نیاز است، نظارت مالیاتی نیز مهم و حیاتی ست؛ متاسفانه بسیاری از مودیان به دلیل جهل به قانون و عدم اطلاع، ضررهای مالی سنگینی را متحمل می شوند. تهیه و ارسال گزارشات فصلی یکی از تکالیف جدید مالیاتی برای اشخاص و شرکت ها، تهیه و ارسال ” گزارشات فصلی ” می باشد. گزارشات فصلی در واقع نوعی ابزار کنترلی سازمان امور مالیاتی برای نظارت بر شفافیت عملکرد مودیان مالیاتی است. مشاوره و انجام مالیات بر ارث قانون ارث و مباحث حقوقی و مالیاتی آن، از پیچیده ترین و طولانی ترین مراحل اداری برخوردار است. به همین جهت مشاوره و انجام مراحل اداری و حقوقی آن توسط وکیل بسیار موثرتر و کارآمدتر از مودیان است. مشاوره مالیاتی سرقفلی و نقل و انتقال املاک از آنجاییکه ” سرقفلی ” یک مبحث پیچیده حقوقی و مالیاتی است و اکثر اوقات بر سر آن دعوای حقوقی-مالیاتی شکل میگیرد، پیشنهاد می کنم قبل از انجام معاملاتی از این دست، با وکیل مالیاتی تماس بگیرید.

فيروز بيگ زاده