رونمایی از تمبر یادبود #روزحسابدار
در چهارمین همایش بزرگداشت #روزحسابدار استان اصفهان، از تمبر یادبود "15 آذر #روزحسابدار"، که منقش به تصویر زنده‌ یاد استاد حسن سجادی‌ نژاد بود، توسط سید سعید رجالی مدیرکل پست استان اصفهان رونمایی شد.
 
به گزارش بدوبس به نقل از انجمن حسابداران خبره ایران، عصر روز 21 آذر ماه 1396 در چهارمین همایش بزرگداشت #روزحسابدار استان اصفهان که با حضور جمعی از فعالان اقتصادی و مقامات استانی و با شرکت بیش از 1200 حسابدار، حسابرس، و مدیر مالی از شهرهای مختلف استان اصفهان در تالار همایش‌های سیتی سنتر اصفهان برگزار شد، از تمبر یادبود "15 آذر #روزحسابدار"، که منقش به تصویر زنده‌ یاد استاد حسن سجادی‌ نژاد بود، توسط سید سعید رجالی مدیرکل پست استان اصفهان رونمایی شد.
 
 
همایش بزرگداشت #روزحسابدار استان اصفهان که امسال نیز همانند 3 سال گذشته برگزار شد، به همت انجمن مدیران مالی اصفهان، انجمن موسسات حسابداری و حسابرسی اصفهان، و انجمن حسابداران اصفهان برگزارمی شود.
 
 
بخش اصلی همایش امسال، اختصاص به رونمایی از تمبر  یادبود "15 آذر #روزحسابدار"، منقش به تصویر زنده‌ یاد استاد حسن سجادی‌ نژاد داشت، که طی مراسمی رسمی با حضور رضا صنعتی‌زاده رئیس انجمن مدیران مالی اصفهان، سید عبدالوهاب سهل‌آبادی رئیس هیئت مدیره کانون انجمن‌های صنفی کارفرمایان استان اصفهان و رئیس هیئت مدیره خانه صنعت و معدن استان، سه تن از بزرگان حرفه و دانشگاه، آقایان نظام‌الدین ملک‌آرایی، پروفسور محسن دستگیر، و دکتر شهشهانی، و جناب آقای آرمان‌پناه از پیشکسوتان حرفه در استان اصفهان، سید سعید رجالی مدیرکل پست استان اصفهان از این تمبر، رونمایی کرد.
 
bedobes-تمبر روز حسابدار
 
همچنین در بخش دیگری از همایش، میزگرد تخصصی با موضوع اشتغال حسابداران - با حضور خانم‌ها و آقایان، پروفسور محسن دستگیر، پروفسور رضوان حجازی، دکتر شهشهانی، و دکتر ساسان برگزار شد که اداره این میزگر تخصصی به عهده ی محسن قاسمی، دبیرکل انجمن حسابداران خبره ایران بود.
 

 

 

می توانید مطالب مرتبط با #روزحسابدار را در زیر مطالعه نمایید

 

پویش #روزحسابدار

 

از سرود جامعه حسابداران رسمی ایران رونمایی شد "حساب عشق را بنویس" + دانلود

 

مراسم گرامیداشت #روزحسابدار، جامعه حسابداران رسمی ایران برگزار شد

 

لزوم درج #روزحسابدار در تقویم رسمی کشور

 

انعکاس گسترده #روزحسابدار در کشور

 

 

 

#روزحسابدار

#روزحسابدار

 
تاریخ:1396/9/22

منبع:انجمن حسابداران خبره ایران

: انجمن حسابداران خبره ایران
آمار بازدید:1140
گروه خبری:
.
لیست اخبار(تمام اخبار)
پیشخوان خبر
آرشیو اخبار
(تمام مطالب) کاربران

دغدغه مالیاتی نداشته باشید … تجربه چند سال فعالیت در حوزه ” مالیات ” و همچنین تغییرات اساسی قانون مالیات های مستقیم از سال ۱۳۹۵ گواه بر این موضوع دارد که انجام امور مالیاتی نیاز به تخصص و آگاهی از قوانین و بخشنامه های جدید دارد؛ لذا شخصاً به صاحبان کسب و کارها توصیه میکنم در کنار فعالیت تجاری خود، از وجود یک مشاور مالیاتی بهره ببرند. مشاوره تشکیل پرونده مالیاتی پروسه تشکیل پرونده مالیاتی برای اشخاص حقیقی و حقوقی، یک فرآیند پیچیده و زمان بر می باشد که انجام مناسب آن نیازمند تجربه و دانشی بالا است. دانستن ضرایب و بار مالیاتی مشاغل و شرکت ها قطعاً به نفع شما خواهد بود. مشاوره مالیاتی ثبت شرکت اگر تصمیم دارید یک شرکت انتفاعی و یا حتی غیر انتفاعی تأسیس نمایید، پیشنهاد می کنم قبل از اقدام به ثبت آن، حتماً یک جلسه مشاوره در ارتباط با مسئولیت ها و بار مالیاتی شرکت مورد نظر داشته باشید. نظارت مالیاتی بر انعقاد قراردادها به همان اندازه که نظارت حقوقی برای انعقاد قراردادها نیاز است، نظارت مالیاتی نیز مهم و حیاتی ست؛ متاسفانه بسیاری از مودیان به دلیل جهل به قانون و عدم اطلاع، ضررهای مالی سنگینی را متحمل می شوند. تهیه و ارسال گزارشات فصلی یکی از تکالیف جدید مالیاتی برای اشخاص و شرکت ها، تهیه و ارسال ” گزارشات فصلی ” می باشد. گزارشات فصلی در واقع نوعی ابزار کنترلی سازمان امور مالیاتی برای نظارت بر شفافیت عملکرد مودیان مالیاتی است. مشاوره و انجام مالیات بر ارث قانون ارث و مباحث حقوقی و مالیاتی آن، از پیچیده ترین و طولانی ترین مراحل اداری برخوردار است. به همین جهت مشاوره و انجام مراحل اداری و حقوقی آن توسط وکیل بسیار موثرتر و کارآمدتر از مودیان است. مشاوره مالیاتی سرقفلی و نقل و انتقال املاک از آنجاییکه ” سرقفلی ” یک مبحث پیچیده حقوقی و مالیاتی است و اکثر اوقات بر سر آن دعوای حقوقی-مالیاتی شکل میگیرد، پیشنهاد می کنم قبل از انجام معاملاتی از این دست، با وکیل مالیاتی تماس بگیرید.

فيروز بيگ زاده