برگزاری آیین گرامیداشت #روزحسابدار استان گیلان
به همت انجمن حسابداران استان گیلان، آیین گرامیداشت #روزحسابدار، در تالار همایش‌های کانون پرورش فکری در شهر رشت با حضور سیصد فعال حرفه‌ای و دانشگاهی از شهرهای مختلف استان گیلان برگزار شد.
 
 
 
به گزارش بدوبس، به نقل از انجمن حسابداران خبره ایران، مراسم بزرگداشت #روزحسابدار استان گیلان، با حضور انبوهی از فعالین این حرفه، و نیز برخی از اساتید حرفه و شخصیت های سیاسی برگزار شد، که از جمله آنها می توان غلامحسین دوانی عضو شورای عالی انجمن حسابداران خبره ایران، مهدی غلامعلی جعفرزاده نماینده مردم استان گیلان در مجلس شورای اسلامی، و برخی از مدیران کل سازمان برنامه و بودجه، سازمان امور مالیاتی، و همچنین جمعی از استادان دانشگاه، دانشجویان و حسابداران علاقه‌مند اشاره نمود.
 
bedobes-#روزحسابدار
 
 
رئیس هیئت مدیره انجمن حسابداران استان گیلان آغاز کننده مراسم  بود؛ داریوش امیدی ضمن خیر مقدم به مهمانان، مراتب سپاسگزاری خود را از انجمن حسابداران خبره ایران و جامعه حسابداران رسمی ایران به دلیل حمایت‌های معنوی بی‌شائبه در برگزاری این گردهمایی حرفه‌ای ابراز نمود.
 
بدوبس-#روزحسابدار
 
 
پس از آن، مهدی غلامعلی جعفرزاده نماینده مردم گیلان در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اهمیت نظام پاسخگویی و نقش حسابداری در این نظام پرداخت، وعده حمایت از تلاش‌ها حسابداران در راستای تحقق اهداف توسعه اقتصادی به هر طریق ممکن را داد.
 
 
سخنران بعدی مراسم، غلامحسین دوانی عضو شورای عالی انجمن حسابداران خبره ایران بود، که ضمن گرامیداشت و تبریک #روزحسابدار، درباره چالش‌های مالیات و بیمه بر حرفه حسابداری به سخنرانی پرداخت.
 
 
 
در بخش دیگری از بزرگداشت از اساتید نمونه استان گیلان؛ پروفسور رهنمای رودپشتی، دکتر مهدی مشکی، و دکتر عبدالمحمد  خلعت‌بری قدردانی به عمل آمد.
 
 
بدوبس -#روزحسابدار
 
 
 
در بزرگداشت #روزحسابدار استان گیلان مهمانانی از انجمن حسابداران استان قزوین نیز حضور داشتند؛ که نمایانگر تعامل مناسب بین انجمن‌های استانی است.
 
 
بدوبس-#روزحسابدار
 
بدوبس-#روزحسابدار
 
بدوبس-#روزحسابدار
 
 
 

 

 

می توانید مطالب مرتبط با #روزحسابدار را در زیر مطالعه نمایید

 

پویش #روزحسابدار

 

از سرود جامعه حسابداران رسمی ایران رونمایی شد "حساب عشق را بنویس" + دانلود

 

مراسم گرامیداشت #روزحسابدار، جامعه حسابداران رسمی ایران برگزار شد

 

لزوم درج #روزحسابدار در تقویم رسمی کشور

 

انعکاس گسترده #روزحسابدار در کشور

 

 رونمایی از تمبر یادبود #روزحسابدار

 

 

 

#روزحسابدار

#روزحسابدار

 

 

تاریخ:1396/9/26

منبع:انجمن حسابداران خبره ایران

: انجمن حسابداران خبره ایران
آمار بازدید:746
گروه خبری:
.
لیست اخبار(تمام اخبار)
پیشخوان خبر
آرشیو اخبار
(تمام مطالب) کاربران

دغدغه مالیاتی نداشته باشید … تجربه چند سال فعالیت در حوزه ” مالیات ” و همچنین تغییرات اساسی قانون مالیات های مستقیم از سال ۱۳۹۵ گواه بر این موضوع دارد که انجام امور مالیاتی نیاز به تخصص و آگاهی از قوانین و بخشنامه های جدید دارد؛ لذا شخصاً به صاحبان کسب و کارها توصیه میکنم در کنار فعالیت تجاری خود، از وجود یک مشاور مالیاتی بهره ببرند. مشاوره تشکیل پرونده مالیاتی پروسه تشکیل پرونده مالیاتی برای اشخاص حقیقی و حقوقی، یک فرآیند پیچیده و زمان بر می باشد که انجام مناسب آن نیازمند تجربه و دانشی بالا است. دانستن ضرایب و بار مالیاتی مشاغل و شرکت ها قطعاً به نفع شما خواهد بود. مشاوره مالیاتی ثبت شرکت اگر تصمیم دارید یک شرکت انتفاعی و یا حتی غیر انتفاعی تأسیس نمایید، پیشنهاد می کنم قبل از اقدام به ثبت آن، حتماً یک جلسه مشاوره در ارتباط با مسئولیت ها و بار مالیاتی شرکت مورد نظر داشته باشید. نظارت مالیاتی بر انعقاد قراردادها به همان اندازه که نظارت حقوقی برای انعقاد قراردادها نیاز است، نظارت مالیاتی نیز مهم و حیاتی ست؛ متاسفانه بسیاری از مودیان به دلیل جهل به قانون و عدم اطلاع، ضررهای مالی سنگینی را متحمل می شوند. تهیه و ارسال گزارشات فصلی یکی از تکالیف جدید مالیاتی برای اشخاص و شرکت ها، تهیه و ارسال ” گزارشات فصلی ” می باشد. گزارشات فصلی در واقع نوعی ابزار کنترلی سازمان امور مالیاتی برای نظارت بر شفافیت عملکرد مودیان مالیاتی است. مشاوره و انجام مالیات بر ارث قانون ارث و مباحث حقوقی و مالیاتی آن، از پیچیده ترین و طولانی ترین مراحل اداری برخوردار است. به همین جهت مشاوره و انجام مراحل اداری و حقوقی آن توسط وکیل بسیار موثرتر و کارآمدتر از مودیان است. مشاوره مالیاتی سرقفلی و نقل و انتقال املاک از آنجاییکه ” سرقفلی ” یک مبحث پیچیده حقوقی و مالیاتی است و اکثر اوقات بر سر آن دعوای حقوقی-مالیاتی شکل میگیرد، پیشنهاد می کنم قبل از انجام معاملاتی از این دست، با وکیل مالیاتی تماس بگیرید.

فيروز بيگ زاده