برگزاری آیین گرامیداشت #روزحسابدار استان گیلان
به همت انجمن حسابداران استان گیلان، آیین گرامیداشت #روزحسابدار، در تالار همایش‌های کانون پرورش فکری در شهر رشت با حضور سیصد فعال حرفه‌ای و دانشگاهی از شهرهای مختلف استان گیلان برگزار شد.
 
 
 
به گزارش بدوبس، به نقل از انجمن حسابداران خبره ایران، مراسم بزرگداشت #روزحسابدار استان گیلان، با حضور انبوهی از فعالین این حرفه، و نیز برخی از اساتید حرفه و شخصیت های سیاسی برگزار شد، که از جمله آنها می توان غلامحسین دوانی عضو شورای عالی انجمن حسابداران خبره ایران، مهدی غلامعلی جعفرزاده نماینده مردم استان گیلان در مجلس شورای اسلامی، و برخی از مدیران کل سازمان برنامه و بودجه، سازمان امور مالیاتی، و همچنین جمعی از استادان دانشگاه، دانشجویان و حسابداران علاقه‌مند اشاره نمود.
 
bedobes-#روزحسابدار
 
 
رئیس هیئت مدیره انجمن حسابداران استان گیلان آغاز کننده مراسم  بود؛ داریوش امیدی ضمن خیر مقدم به مهمانان، مراتب سپاسگزاری خود را از انجمن حسابداران خبره ایران و جامعه حسابداران رسمی ایران به دلیل حمایت‌های معنوی بی‌شائبه در برگزاری این گردهمایی حرفه‌ای ابراز نمود.
 
بدوبس-#روزحسابدار
 
 
پس از آن، مهدی غلامعلی جعفرزاده نماینده مردم گیلان در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اهمیت نظام پاسخگویی و نقش حسابداری در این نظام پرداخت، وعده حمایت از تلاش‌ها حسابداران در راستای تحقق اهداف توسعه اقتصادی به هر طریق ممکن را داد.
 
 
سخنران بعدی مراسم، غلامحسین دوانی عضو شورای عالی انجمن حسابداران خبره ایران بود، که ضمن گرامیداشت و تبریک #روزحسابدار، درباره چالش‌های مالیات و بیمه بر حرفه حسابداری به سخنرانی پرداخت.
 
 
 
در بخش دیگری از بزرگداشت از اساتید نمونه استان گیلان؛ پروفسور رهنمای رودپشتی، دکتر مهدی مشکی، و دکتر عبدالمحمد  خلعت‌بری قدردانی به عمل آمد.
 
 
بدوبس -#روزحسابدار
 
 
 
در بزرگداشت #روزحسابدار استان گیلان مهمانانی از انجمن حسابداران استان قزوین نیز حضور داشتند؛ که نمایانگر تعامل مناسب بین انجمن‌های استانی است.
 
 
بدوبس-#روزحسابدار
 
بدوبس-#روزحسابدار
 
بدوبس-#روزحسابدار
 
 
 

 

 

می توانید مطالب مرتبط با #روزحسابدار را در زیر مطالعه نمایید

 

پویش #روزحسابدار

 

از سرود جامعه حسابداران رسمی ایران رونمایی شد "حساب عشق را بنویس" + دانلود

 

مراسم گرامیداشت #روزحسابدار، جامعه حسابداران رسمی ایران برگزار شد

 

لزوم درج #روزحسابدار در تقویم رسمی کشور

 

انعکاس گسترده #روزحسابدار در کشور

 

 رونمایی از تمبر یادبود #روزحسابدار

 

 

 

#روزحسابدار

#روزحسابدار

 

 

تاریخ:1396/9/26

منبع:انجمن حسابداران خبره ایران

: انجمن حسابداران خبره ایران
آمار بازدید:2283
گروه خبری:
.
لیست اخبار(تمام اخبار)
پیشخوان خبر
آرشیو اخبار
(تمام مطالب) کاربران