درآمد KMPG در سال 2017 منتشر شد
 
KPMG، به عنوان یکی از بزرگترین مؤسسات بین المللی حسابرسی و خدمات مشاوره‌ی مدیریت، اعلام کرد درآمد این شرکت در سال 2017 رشد چشمگیری داشته و به عدد 26.4 میلیارد دلاررسیده است.
 
 
 
 
به گزارش بدوبس به نقل از اکانتینگ تودی، باتوجه به گزارش منتشر شده، درآمد  این شرکت نسبت به سال مشابه گذشته در تمامی خدمات شاهد رشد بوده است که در زیر میزان رشد و درآمد هریک بیان شده است:
 
        - خدمات حسابرسی، با رشد 3.1 درصدی به درآمد 10.39 میلیارد دلار رسیده است.
        - خدمات مالیاتی، با رشد 5.9 درصدی به درآمد 5.83 میلیارد دلار رسیده است.
        - خدمات مشاوره ای،  با رشد 6 درصدی به درآمد 10.18 میلیارد دلار رسیده است.
 
 
بدوبس - درآمد KMPG                    بدوبس - رشدKMPG
       نمودار درآمد به تفکیک خدمات                                            نمودار رشد درآمدی به تفکیک خدمات
 
 
 
همانطور که مشاهده می شود بیشترین رشد درآمدی KPMG در ارائه خدمات مشاوره ای بوده است؛ که این رشد 6 درصدی ناشی از افزایش روز افزون خدمات استراتژیک و فناوری‌های نوظهور همچون فضای مجازی، می باشد.
 
 
در این گزارش افزایش درآمد این شرکت با توجه به مناطق جغرافیایی نیز مطرح شده است، که بر اساس آن:
 
        - آمریکا، 4.4 درصد رشد، ناشی از رشد 6.7 درصدی خدمات مالیاتی
        - آسیا پاسفیک، 8.1 درصد رشد، ناشی از رشد 15 درصدی خدمات مشاوره ای
        - چین،  29 درصد رشد
        - اروپا، آفریقا و خاورمیانه،  4 درصد رشد
 
 
بیل توماس، رئیس هیات مدیره‌ی موسسه KPMG در بیانیه‌ ی خود اعلام کرد،این شرکت در مسیر سرمایه‌گذاری‌های استراتژیک و هنگفتی در زمینه‌های حسابرسی، مالیات و خدمات مشاوره‌ای بر پایه‌ی فناوری و نوآوری قرار دارد، که این تصمیم به علت بروز چالش‎ها و اختلالات بسیاری برای مشتریان،در این زمینه‌ها است.
 
 
تاریخ:1396/10/11

منبع:اکانتینگ تودی

: اکانتینگ تودی
آمار بازدید:979
گروه خبری:
.
لیست اخبار(تمام اخبار)
پیشخوان خبر
آرشیو اخبار
(تمام مطالب) کاربران

دغدغه مالیاتی نداشته باشید … تجربه چند سال فعالیت در حوزه ” مالیات ” و همچنین تغییرات اساسی قانون مالیات های مستقیم از سال ۱۳۹۵ گواه بر این موضوع دارد که انجام امور مالیاتی نیاز به تخصص و آگاهی از قوانین و بخشنامه های جدید دارد؛ لذا شخصاً به صاحبان کسب و کارها توصیه میکنم در کنار فعالیت تجاری خود، از وجود یک مشاور مالیاتی بهره ببرند. مشاوره تشکیل پرونده مالیاتی پروسه تشکیل پرونده مالیاتی برای اشخاص حقیقی و حقوقی، یک فرآیند پیچیده و زمان بر می باشد که انجام مناسب آن نیازمند تجربه و دانشی بالا است. دانستن ضرایب و بار مالیاتی مشاغل و شرکت ها قطعاً به نفع شما خواهد بود. مشاوره مالیاتی ثبت شرکت اگر تصمیم دارید یک شرکت انتفاعی و یا حتی غیر انتفاعی تأسیس نمایید، پیشنهاد می کنم قبل از اقدام به ثبت آن، حتماً یک جلسه مشاوره در ارتباط با مسئولیت ها و بار مالیاتی شرکت مورد نظر داشته باشید. نظارت مالیاتی بر انعقاد قراردادها به همان اندازه که نظارت حقوقی برای انعقاد قراردادها نیاز است، نظارت مالیاتی نیز مهم و حیاتی ست؛ متاسفانه بسیاری از مودیان به دلیل جهل به قانون و عدم اطلاع، ضررهای مالی سنگینی را متحمل می شوند. تهیه و ارسال گزارشات فصلی یکی از تکالیف جدید مالیاتی برای اشخاص و شرکت ها، تهیه و ارسال ” گزارشات فصلی ” می باشد. گزارشات فصلی در واقع نوعی ابزار کنترلی سازمان امور مالیاتی برای نظارت بر شفافیت عملکرد مودیان مالیاتی است. مشاوره و انجام مالیات بر ارث قانون ارث و مباحث حقوقی و مالیاتی آن، از پیچیده ترین و طولانی ترین مراحل اداری برخوردار است. به همین جهت مشاوره و انجام مراحل اداری و حقوقی آن توسط وکیل بسیار موثرتر و کارآمدتر از مودیان است. مشاوره مالیاتی سرقفلی و نقل و انتقال املاک از آنجاییکه ” سرقفلی ” یک مبحث پیچیده حقوقی و مالیاتی است و اکثر اوقات بر سر آن دعوای حقوقی-مالیاتی شکل میگیرد، پیشنهاد می کنم قبل از انجام معاملاتی از این دست، با وکیل مالیاتی تماس بگیرید.

فيروز بيگ زاده