همکاری بین انجمن حسابداران خبره ایران با بدوبس اولین شبکه ارتباطی حسابداران

به گزارش بدوبس؛ همکاری و تعامل بین انجمن حسابداران خبره ایران با بدوبس اولین شبکه ارتباطی حسابداران ایران ایجاد شد.

همکاری مشترک بین انجمن حسابداران خبره ایران  و بدوبس، در خصوص ارائه خدمات متنوع، از جمله برخورداری از صفحه ویژه معرفی خود و خدمات قابل ارائه در اینترنت، دسترسی به مشتریان بالقوه، بهره مندی از اطلاعیه ها و ... به کلیه اعضای انجمن، ایجاد شده است.

مطابق با تعامل و همکاری فی مابین، بدوبس طبق ضوابط و مقررات خود در خصوص عضویت ویژه در وب سایت، زین پس با اعتبارسنجی در خصوص اعضای انجمن، اقدام به ارائه کلیه خدمات موجود در این شبکه ارتباطی به صورت رایگان می نماید.

 

بدوبس-صفحه اعضا

بهره مندی از صفحه مخصوص اعضای ویژه

 

·         ارائه رزومه، شغلی، تحصیلی، آموزشی و پژوهشی

·         معرفی خدمات قابل ارائه

·         ایجاد رابطه و گروه دوستان با همکاران

·         امکان انتشار مقالات، تصاویر و نظرات در صفحه

·        دسترسی به مشتریان بالقوه

·        اختصاص مسیر دلخواه برای صفحه در اینترنت

·        مشاهده تعداد بازدید از مطالب

·        ارسال و دریافت مشاوره های مالی به متقاضیان

 

 

 

بدوبس - صفحه اعضا

  اطلاع از جدیدترین ها در حرفه

 

·         اطلاع از اخبار روز حوزه حسابداری، حسابرسی، مالیات و ...

·         اطلاع از استانداردها و آیین نامه ها

·         اطلاع از آگهی های استخدام و امکان درج آگهی

·         اطلاع از مناقصات حوزه مالی

·         دریافت فایل های تصویری و نوشتاری آموزشی

 

لینک عضویت http://bedobes.com/Home/index#RegisterTab

تاریخ:1396/3/7

منبع:بدوبس شبکه ارتباطی حسابداران

: بدوبس شبکه ارتباطی حسابداران
آمار بازدید:854
گروه خبری:
.
لیست اخبار(تمام اخبار)
پیشخوان خبر
آرشیو اخبار
(تمام مطالب) کاربران

دغدغه مالیاتی نداشته باشید … تجربه چند سال فعالیت در حوزه ” مالیات ” و همچنین تغییرات اساسی قانون مالیات های مستقیم از سال ۱۳۹۵ گواه بر این موضوع دارد که انجام امور مالیاتی نیاز به تخصص و آگاهی از قوانین و بخشنامه های جدید دارد؛ لذا شخصاً به صاحبان کسب و کارها توصیه میکنم در کنار فعالیت تجاری خود، از وجود یک مشاور مالیاتی بهره ببرند. مشاوره تشکیل پرونده مالیاتی پروسه تشکیل پرونده مالیاتی برای اشخاص حقیقی و حقوقی، یک فرآیند پیچیده و زمان بر می باشد که انجام مناسب آن نیازمند تجربه و دانشی بالا است. دانستن ضرایب و بار مالیاتی مشاغل و شرکت ها قطعاً به نفع شما خواهد بود. مشاوره مالیاتی ثبت شرکت اگر تصمیم دارید یک شرکت انتفاعی و یا حتی غیر انتفاعی تأسیس نمایید، پیشنهاد می کنم قبل از اقدام به ثبت آن، حتماً یک جلسه مشاوره در ارتباط با مسئولیت ها و بار مالیاتی شرکت مورد نظر داشته باشید. نظارت مالیاتی بر انعقاد قراردادها به همان اندازه که نظارت حقوقی برای انعقاد قراردادها نیاز است، نظارت مالیاتی نیز مهم و حیاتی ست؛ متاسفانه بسیاری از مودیان به دلیل جهل به قانون و عدم اطلاع، ضررهای مالی سنگینی را متحمل می شوند. تهیه و ارسال گزارشات فصلی یکی از تکالیف جدید مالیاتی برای اشخاص و شرکت ها، تهیه و ارسال ” گزارشات فصلی ” می باشد. گزارشات فصلی در واقع نوعی ابزار کنترلی سازمان امور مالیاتی برای نظارت بر شفافیت عملکرد مودیان مالیاتی است. مشاوره و انجام مالیات بر ارث قانون ارث و مباحث حقوقی و مالیاتی آن، از پیچیده ترین و طولانی ترین مراحل اداری برخوردار است. به همین جهت مشاوره و انجام مراحل اداری و حقوقی آن توسط وکیل بسیار موثرتر و کارآمدتر از مودیان است. مشاوره مالیاتی سرقفلی و نقل و انتقال املاک از آنجاییکه ” سرقفلی ” یک مبحث پیچیده حقوقی و مالیاتی است و اکثر اوقات بر سر آن دعوای حقوقی-مالیاتی شکل میگیرد، پیشنهاد می کنم قبل از انجام معاملاتی از این دست، با وکیل مالیاتی تماس بگیرید.

فيروز بيگ زاده